Telefon+420 604 583 053 E-mailinfo@truhlarstvi-fusek.cz
Realizace schodišť Výroba kuchyňských linek Realizace altánů, pergol a zahradních přístřešků Výroba dveří Výroba vestavěných skříní Ostatní služby - Oplocení, psí boudy aj.

Vítejte na stránkách Truhlářství-fusek.cz

Těší nás, že jste zavítali na naši webovou prezentaci. Věříme, že zde naleznete přesně to, co hledáte a využijete našich prvotřídních služeb z oblasti truhlářských prací.

Potřebujete-li jakékoliv truhlářské práce, můžete se na nás kdykoliv obrátit. Budeme se těšit na vaše zakázky.

Kuchyně

Altány

Schodiště

Ostatní

Naše služby

Bez truhlářských prací se čas od času neobejde nikdo z nás. Jedná se o velmi důležitou výrobní a montážní činnost, kterou je třeba odvádět s maximálním nasazením. Jedině tak si můžete být jisti těmi nejlepšími výsledky a naprostou spokojeností. Obrátíte-li se na nás, garantujeme vám vysokou kvalitu a maximální efektivnost našich prací. Budete spokojeni po všech stránkách, ať již se jedná o životnost, nebo design námi dodaných výrobků a provedených služeb.

V naší nabídce truhlářských prací naleznete různorodé činnosti, které můžete velmi často potřebovat i vy:

1. Výroba kuchyňských linek
Zajistíme vám realizaci kuchyňských linek včetně pracovních desek s využitím nejnovějších trendů a nejmodernějších materiálů. Využíváme materiály od firem Egger, Kronospan, Corian, Resopal a Duropal. Samozřejmostí je také zajištění grafického návrhu vaší kuchyňské linky.

2. Výroba dveří
Zajistíme vám výrobu interiérových dveří z masivu přesně na míru. Samozřejmostí je také výroba masivních obložek.

3. Výroba vestavěných skříní
Zajistíme vám rovněž i realizaci vestavěných skříní. Vybrat si můžete z mnoha druhů materiálů a kování. Problém pro nás nepředstavuje ani výroba atypických skříní na míru.

4. Realizace altánů, pergol a zahradních přístřešků
Můžete se na nás obrátit i v případě realizace zahradních doplňků v podobě pergol, altánů nebo přístřešků. Nabízíme vám rovněž výrobu a montáž plotů.

5. Realizace schodišť
Zajistíme vám realizaci nejrůznějších typů schodišť v kombinaci s mnoha materiály. Schodiště jsou nejčastěji vyráběny z dubu, buku, javoru nebo jasanu. Na přání zákazníka jsme schopni poskytnout i nerez zábradlí.

Rychlý kontakt

Jakub Fusek
Truhlářství
Tel.: 604 583 053
E-mail: info@truhlarstvi-fusek.cz
IČO: 75485451