Telefon+420 604 583 053 E-mailinfo@truhlarstvi-fusek.cz
Realizace schodišť Výroba kuchyňských linek Realizace altánů, pergol a zahradních přístřešků Výroba dveří Výroba vestavěných skříní Ostatní služby - Oplocení, psí boudy aj.

Vítejte na stránkách Truhlářství-fusek.cz

Těší nás, že jste zavítali na naši webovou prezentaci. Věříme, že zde naleznete přesně to, co hledáte a využijete našich prvotřídních služeb z oblasti truhlářských prací.

Potřebujete-li jakékoliv truhlářské práce, můžete se na nás kdykoliv obrátit. Budeme se těšit na vaše zakázky.

Kuchyně

Altány

Schodiště

Ostatní

O nás

Naše společnost se zabývá zakázkovou truhlářskou výrobou v nejrůznějších oblastech. Soustřeďujeme se na výrobu schodišť, dveří z masivu, kuchyňských linek, vestavěných skříní, ale i na zahradní vybavení a doplňky v podobě pergol, zahradních altánů nebo nejrůznějších venkovních přístřešků.

Naše truhlářství vám zajistí komplexní práce v podobě přípravy plánu, výroby nábytku, dodání nábytku a samotné montáže. Nabízíme široký výběr jak materiálů, tak i doplňků v co nejvyšší kvalitě.

Zákazníkovi je věnována nejvyšší pozornost, ke každé zakázce je přistupováno individuálně, snažíme se rovněž zohlednit veškeré požadavky a přání našich klientů. Jistě také potěší realizace v co nejkratší době. Naším cílem a zároveň odměnou je vaše maximální spokojenost.

Rychlý kontakt

Jakub Fusek
Truhlářství
Tel.: 604 583 053
E-mail: info@truhlarstvi-fusek.cz
IČO: 75485451